Návrat

30. 07. 2009 | † 29. 07. 2013 | kód autora: Qws

Tak jsme od 3 hodin doma. Bylo to krásný, nejhezčí dovolená co jsem zažila i přes nějaké problémy před odletem nazačátku. První den jsme se zabydleli, pokojík byl útulný a uklízečky ochotné měnit ručníky každý den. Moře, které jsme ten den už bohužel nestihli bylo překvapivě teplé :) (okolo 25°C), bylo velmi průzračné, ale nebyl v něm život až na malé titěrné rybičky, které tam byly všehovšudy dvě.

Jídlo bylo požehnaně. Snídaně sice jednotvárné, ale byl tak rozmanitý výběr salámů, sýrů, pomazánek, zeleniny, vloček atd. , že se každý den našlo něco nového, až na můj talíř, který byl všechny dny stejný! To po třech dnech razegistrovali všichni, takže mi pak postupně během snídaně čísníci doplňovali sami od sebe:D, na což jsem si nestěžovala. Večeře byly taky skvělé. Sice mi první den neudělali radost rybou, která měla kostí jak cikád :D (nic lepšího mě teď nenapadlo) a tak jsem si dala jenom hranolky a rýži, co mi nandali na jeden talíř.

Já a Rico

Personál a místní lidé byli vstřícní, táta si našel oblibu smlouvat a kupodivu se mu dařilo, skoro pokaždé usmlouval na polovinu. Sice jsem od jednoho prodavače musela odmátat nabídku, že za jistých okolností by mi byl schopen dát své zboží i zadarmo, ale nakoupili jsme velmi výhodně. Čísníci na hotelu byli jedna báseň. Orhan by se roztrhal pro rodiče, Rico by se roztrhal pro mě. Dělali všechno, co nám na očích viděli. Denně jsme měli připravená lehátka a pití za poloviční cenu. Rico se mi postaral o zábavu ve vodě, a když zrovna nepracoval, šli jsme si zaplavat do moře, zahrát volejbal a když mu o půlnoci skončila šichta, buď jsme seděli na baru, nebo se šli projít po pláži. Nakonec jsme si vyměnili čísla a maily a jsme od doby mého odletu v kontaktu.

Prostě nejhezčí dovolená v životě!!!!


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.